K domu patří kočka.

 Proto se chci se zmínit a vzpomenout na kočky a kocoury, kteří prošli naší zahradou, někteří zůstali, s některými jsme se už rozloučili navždy. Někteří měli naši zahradu jenom jako zastávku a doufáme, že své své páníčky našli někde jinde a tam prožívají své kočičí radosti a starosti. Jsou mezi nimi osobnosti, jako byli Sluníček, Maličká a  Myšpulín, kterému se také říkalo Pan Krbec,  jsou Macíček a Oskárek, někteří jsou plašší jako je Ivanka, Rozárka, Richard, Kryštof a nově Zlatíček. Všichni trvale u nás bydlící venkovňáci mají stejná očkování, testování a očkování na FeLV a veterinární péči jako naši domácí, všichni jsou kastrovaní. Přes léto mají k obývání kůlnu, na zimu jim uvolňujeme garáž v domě, kde nemrzne.

V současné době (červen 2015) nám po zahradě běhají již jenom Ivanka (12), Rozárka (11), Eliška a Macíček, občas dochází Ušáček.

Srpen 2016       Ušáček se koncem loňského roku ztratil, 2. ledna přišel Čertik s hnisajícím otvorem uprostřed čela, povedlo se vyléčit a tak nám nyní dělá venku společnost.

 

               
        
                
                
Myšpulín a Richard Macíček
Oskar