Vítáme Vás

na prezentaci naší chovatelské stanice sibiřských koček "Z Tichého údolí, CZ", Ačkoliv jsme si toto plemeno vybrali na  základě jeho vzhledu, záhy si nás získala úžasná povaha sibiřské kočky, která se dokáže vcítit do lidské nálady, je věrným společníkem a plnoprávným členem rodiny. Sibiřská kočka je přátelská a komunikativní, miluje společnost a návštěvy. Rozhodně není samotářská, jak se o kočkách tvrdí, je jí lépe, když má i svého kočičího kamaráda.

Doufáme, že i Vás osloví elegance a krása těchto nádherných stvoření a třeba zauvažujete, zda by se nemohla stát také Vaším společníkem a parťákem. 

S novými majiteli našich koťátek se snažíme udržovat kontakt, pomáháme jim radou, mnozí z nich se stali našimi dobrými přáteli a kamarády.

Naše chovatelská stanice, založená v roce 2000, je registrována Sdružením chovatelů koček v České republice, který je jednou z odborností Českého svazu chovatelů. Český svaz chovatelů je členem mezinárodní organizace chovatelů koček FIFe. Jsme členy 1.OK,  ZO - ušlechtilé kočky Praha 2.

Jarmila a Michal Kaněrovi

 

Novinky

 

*****  07/2013 ultrazvukové vyšetření u MVDr. Hriba s výsledkem:  Amálka, Evelínka, Gábinka, Rozárka, Walentyna, Yulija, Yasmínka, Andulka, Iskander HCM neg.

 

*****