Lemíšek a Lemášek

nar. 21. 9. 2004, + 21. a 22. 5. 2018

Naši miláčkové, koťátka naší venkovní kočičky Ivanky a toho rošťáka od sousedů. A  protože si jsou tak moc podobní a jsou na sobě moc závislí, říkáme jim Lemánci. A někdy Elementi. Ze zahrady jsme je přestěhovali domů s příchodem prvních mrazů, na život venku byli ještě moc malí. A už u nás zůstali.

 

Martinka von IKEM

nar. květen 2006

Martinka je další z našich miláčků, která měla rozšířit řady zahradních venkovňáků. Protože v době karantény, kdy byla umístěna v dílně našeho domu, se projevila jako vzorná bytová kočka a měli jsme obavy jak ji venkovní smečka přijme, bydlí s námi doma.

Honzo Š., děkujeme.

 

Myšpulín

nar. ? 1999 , +7.6.2010

Myšpulínek se u nás na zahradě objevil jako starší kocourek v roce 2004, poté co se ztratila Maličká. Poté, co se počátkem roku 2010 objevily problémy s ledvinami a byla nutná každodenní lékařská péče, po provedení zdravotních testů a uplynutí karantény jsme s velkými obavami, jak se snese s ostatními kočkami v domácnosti, Myšpulínka přestěhovali ze zahrady domů. Vše dopadlo na jedničku.

 

Terezka

nar. ? 2004 - 2006, + 24.8.2020

Terezku nám přivezl kamarád v květnu 2012 asi jako šestiletou až osmiletou kočičku, měla pohnutý osud, umřela jí majitelka a v nové rodině nemohla být. Poté, co z přepravky na nás vykoukla krásná "sibiřinka", bylo rozhodnuto, že po karanténě v případě negativních zdravotních testů skončí v naší domácí smečce. A tak se také stalo, skvěle se zařadila. Pozná se na první pohled, je trochu "prostorově" výraznější.

Honzo "Klokane" dík

 

Lucinka

nar. září 2012, 2. narozeniny 27.10.2012

Černou želvičku Lucinku jsme nalezli u Kralup koncem října 2012 sraženou autem uprostřed silnice, stálo při ní štěstí a ze srážky vyvázla pouze s otřesem a odřeninami. Po obvyklé karanténě a úspěšném absolvování zdravotních testů oživila svým temperamentem naši domácnost.

 

Richard

nar. květen 2003, + 22.6.2015

Richard patřil mezi naše kočky zahradní, V září 2014 si nešťastnou náhodou vrazil travní osinu do oka, i přes značné zhnisání se nemuselo vyjmout a oko se podařilo zachránit. Protože byla nezbytná dlouhodobá každodenní péče o zraněné oko, po uplynutí karantény se přestěhoval mezi naši domácí smečku.